Informace o nás


SBS TRADE s.r.o. je český výrobce a dodavatel špičkové pokovené bižuterie, stříbra a šperků z chirurgické oceli a 100% přírodní léčebné kosmetiky.
Na trzích střední Evropy působí již od roku 1996 a za tuto dobu dodali své výrobky milionům spokojených zákazníků a spolupracovníků.

Firma SBS Trade, která šperky/produkty vyrábí, může utrácet spoustu peněz za reklamu, pronájem budov a doufat, že sežene zákazníky a tím bude mít odbyt pro své výrobky…
nebo může své výrobky prodávat formou  MLM (síťového prodeje) =  prodej šperků díky zapojení a doporučení registrovaných členů, prodejců, zákazníků, kteří o firmě a produktech budou referovat ostatním sami osobně, na základě své vlastní zkušenosti a spokojenosti.... Tím firma ušetří náklady spojené s klasickým pultovým prodejem, protože prodej formou multilevel marketingu je daleko výhodnější a flexibilní. Firma může použít peníze místo na reklamu, pronájem atd. na výplatu provizí pro ty, kteří se její tržby zasloužili - pro společnost je tento postup účinnější a zároveň levnější !

Pro všechny, kteří chtějí něco víc a mají chuť do práce nabízíme nejen slevy na jejich nákupy, ale i přivýdělek.  

Naši uživatelé

Našimi partnery jsou spotřebitelé - spotřebitelky, které mají rádi/y bižuterii, přesto že třeba mají alergii na NIKL. TATO BIŽUTERIE JE BEZ OBSAHU NIKLU!

Mezi další partnery patří maminky, ženy a dívky všech věkových kategorií, které si chtějí nakupovat pro sebe se slevou, mít k disúpozici možnost dárků se slevou, ale také jednoduchou příležitost k výdělku pomocí katalogového prodeje.

Protože firma  své produkty distribuuje pomocí registrovaných partnerů, patří také mezi oblíbené příležitosti podnikavých lidí, kteří si chtějí zajistit budování sítě zákazníků pasívní příjem...a že to jde...můžete vidět v této ukázce

 

Celý sortiment můžete nakupovat jako registrovaný zákazník DOŽIVOTNĚ se slevou 20% - 40% bez nutných nákupních limitů !

 


 

 

počítadlo.abz.cz
SEO