Akční nabídka

Vítejte ve světě třpytivé krásy a zdraví

AKČNÍ NABÍDKA

vyžádejte si NYNÍ katalog A REGISTRACI ZDARMA

Šperkem (ani květinou) prostě ženu neurazíš ;-)

Takový dárek potěší ženu každého věku.
Hledáte dárek pro přítelkyni, manželku, maminku nebo jen pro svou kamarádku či kamaráda? Nevíte si rady s koupí něčeho pěkného a krásného? Hledáte něco originálního, praktický dárek nebo si snad chcete ,,otevřít svůj vlastní mini obchůdek" se šperky?

 • Na těchto stránkách naleznete plno inspirace pro nákup dárků i možnost spolupráce.
 • Jedinou registrací zákazníka - partnera na slevách, u nás získáte doživotní výhody levnějších nákupů se slevou 20% - 40%, ale i jednoduchou možnost obchodování i možnost (při) výdělku i pravidelných měsíčních příjmů.
 • Ač se to zdá neuvěřitelné, naše dárky( sortiment) můžete využít pro jakoukoliv příležitost!

Čím dříve začnete, tím dříve můžete využívat 20% slevy na své nákupy a dárky - vaše cena bude vždy o 20% - 40% nižší!

Celý sortiment můžete nakupovat jako registrovaný zákazník DOŽIVOTNĚ se slevou 20% - 40% bez nutných nákupních limitů a povinností !

Využijte DOČASNÉ NABÍDKY na REGISTRACI ZDARMA a VYŽÁDEJTE SI REGISTRAČNÍ BALÍČEK NA VAŠÍ ADRESU! PRÁVĚ TEĎ!

TIP!  -  později  bude registrace opět zpoplatněna - doporučujeme využít co nejdříve.

Jaký sortiment u nás najdete?

Šperky a Bižuterie        

Kolekce krásných šperků z drahých a ušlechtilých kovů vyrobených nejmodernějšími technologiemi. Naše kolekce odráží nejposlednější trendy ve světě módy, ale najdete v nich i šperky klasických vzorů. V nabídce najdete šperky z chirurgické oceli - nerez, pozlacené, postříbřené i stříbrné, ale také s kameny Swarovski, magnetické z hematitu...dámské, pánské i dětské - prostě - je z čeho vybírat

Sortiment pro krásu 

 • Kosmetika SBS BODY CANABIS je vyráběna (mimo jiné) z konopného oleje, který je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu. Obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které si lidské tělo neumí samo vytvořit a musí je získávat z potravy nebo vstřebáváním.  Esenciální kyseliny linolová, alfa-linoleová a gama-linoleová mají fenomenální protizánětlivé, zvláčňující a promašťující schopnosti. Lze je s úspěchem použít při léčbě široké škály kožních onemocnění nebo hojení ran. Blahodárné účinky konopného oleje jsou ještě posíleny přítomností celé řady vitamínů, zejména A, B1, B2, B3, B6 , C, D ,E.  Při výrobě naší masti používáme účinné látky z  legálně pěstovaných odrůd konopí.
 •  Katalog online 

Sortiment pro zdraví 

 • Převratné náramky s certifikovanými hologramy SBS FORZA BALANCE harmonizují energetické pole člověka, čímž můžete získat lepší stabilitu, sílu i ohebnost. Pozitivní vliv hologramů naladěných na tzv. Alfa frekvenci (7,83Hz) se rovněž může projevit zlepšením kvality spánku, vyšší výkonností a celkově rychlejším hojením a regenerací.

 • Detoxikační náplasti druhé generace, které opravdu fungují! Díky obrovské absorbční schopnosti bambusu dochází k silnému osmotickému jevu. Podobně jako strom nasává vláhu ze země, vytáhne FORZA DETOX škodlivé látky z Vašeho těla. To je primární účel našich náplastí, které však obsahují celou řadu dalších přírodních látek pro podporu očistných procesů našeho těla.
 • Balení: 10 denní kůra = 10 x 2 ks
 • Cena: 369 Kč / 15 Euro ( bez slevy)

 • Přírodní produkty z Acai berry je celosvětově považováno za součást zdravého životního stylu a to především díky svým vysokým hodnotám antioxidantů, které jsou mezi nejvyššími na světě. Z tohoto důvodu Acai získalo označení SUPEROVOCE. Obsahuje antioxidanty především ze skupiny flavonoidů, které pomáhají předcházet oxidačnímu stresu v organismu, ke kterému dochází v důsledku působení volných radikálů.
 • Katalog online

 • Mediroll je velmi účinné dočasné lokální analgetikum s hřejivě-chladivým účinkem. Byl vyvinut pro rychlou úlevu od bolesti namožených či ztuhlých svalů a kloubů. Své uplatnění najde zejména po sportovních či pracovních výkonech, které často provází zmíněné obtíže.Je velice oblíbený zejména mezi sportovci pro zahřátí svalů před výkonem a rychlé zotavení po něm, ale i pro potlačení akutní bolesti při úrazech jako jsou výrony, modřiny, natažené svaly či šlachy, bolesti zad, artritida apod.
 • HOT / ICE
  Emulze Roll-onn Obsah  50ml
  Cena: Cena: 149 Kč / 6,5 € ( bez slevy)
   
 • Katalog online
 

Celý sortiment můžete nakupovat jako registrovaný zákazník DOŽIVOTNĚ se slevou 20% - 40% bez nutných nákupních limitů !

Využijte DOČASNÉ NABÍDKY na REGISTRACI ZDARMA a VYŽÁDEJTE SI REGISTRAČNÍ BALÍČEK NA VAŠÍ ADRESU!

PRÁVĚ TEĎ!